Fikir :

Seyehatlerinizde spor programınıza sadık kalmanızı sağlayan uygulama.

Nedir?

Öncelikle başına gelenler olmuştur.. Başka bir ile gidip, kendi şehrinde düzenli olarak gittiği spor salonundaki programını aksatmamak için o an bulunduğu şehirde bir spor salonuna girmek isteyip, “Ödemelerimiz minimum 3 aydan başlamaktadır, günlük ya da haftalık tarifemiz yoktur.” şeklinde cevap alanlar. Ya da herzaman gittiği spor salonuna yanında misafiri ile gidip, misafirini kabul ettiremeyenler 🙂 İşte bu uygulama sayesinde. uygulamayı kullanan spor salonları arasında arama yapıp, size en yakın olanı bulabilir, mobil uygulamaya yüklediğiniz kontörlerle dünya çapında istediğiniz bir spor salonunda programınıza devam edebilirsiniz.

 

Bunun yanında aylık, 3-aylık, 6-aylık ya da senelik gibi ödeme şekilleriyle kendi spor salonunuza yapacağınız ödemeyi de bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

 

Ek olarak kaydettiğiniz ilerlemeyi, beslenme ve spor programınızı da bu uygulamadan görebileceğiniz hatta, spor salonlarındaki hocanızın giriş yapıp sizin programlarınızı oluşturabileceği, notlar yazabileceği bir sosyal platform ve programınıza göre yapmanız gereken hareketler de uygulamaya dahil edilebilir. Bu sayede spor salonunuz ve yaptığınız spora dair herşey bir uygulamada toplanmış olur.

 

Nasıl?

Akıllı cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya kontör yüklediniz,
– İstanbuldan New Jersey’e iş seyahatine gittiniz,
– Uygulamayı açıp size en yakın spor salonunu buldunuz,
– Salona gittiniz,
– Uygulamanın oluşturduğu QR kodu salon görevlisi okuttu,
– Günübirlik kaç kontör ise sizin hesabınızdan düştü ve spor salonunun hesabına geçti,
– Siz sporunuzu yaptınız, programınızdan geri kalmadınız, spor salonu da ücretini aldı.

 

Önerilen domain ya da isimler :

WorldWideGym.com

GymEverywhere.com